Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Grochów, Stare Babice uks@rgacademy.eu +48 576 122 526

Władze Klubu

Elwir_biznes_foto

 Elwir Świętochowski – Prezes

Bankowiec i finansista a z wykształcenia inżynier. Doświadczony manager zarządzający przez wiele lat aktywami w instytucjach finansowych. Pochodzi z rodziny o wieloletniej tradycji sportowej. Przez wiele lat trenował zapasy w stylu klasycznym, był członkiem kadry narodowej młodzików i juniorów. Jego trenerem klubowym był ojciec, którego wychowankowie zdobywali medale na mistrzostwach Polski, Europy i Świata.  W klubie odpowiada za kontakty ze szkołami, mediami, sponsorami oraz za prowadzenie strony internetowej i profilu na FB. Posiada uprawnienia instruktora sportowego i wychowawcy młodzieży.

°

 

Gabriela Sierocińska-Dec – Członek Zarządu, Skarbnik

Nauczycielka języka polskiego, pedagożka, edukatorka muzealna. Posiada bogate i różnorodne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.  Od kilkunastu lat zajmuje się edukacją muzealną. W ramach swojej pracy zawodowej koordynuje ogólnopolskie i międzynarodowe projekty edukacyjne. Autorka scenariuszy wystaw, gier miejskich i przestrzennych.

Zna specyfikę pracy w organizacjach pozarządowych, przez wiele lat była instruktorką ZHP, a przez cztery lata pełniła funkcję komendantki hufca. Organizowała wypoczynek letni i zimowy dla dzieci i młodzieży.

Mama gimnastyczki trenującej w UKS Grishina, fanka Republiki, uzależniona od czytania i koncertów muzycznych.

°

Monika Dowhań – Członek Zarządu, Sekretarz

Zawodowo związana z branżą automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Prywatnie pasjonuje się lotnictwem. Były skoczek spadochronowy, członek Aeroklubu Krakowskiego.

W klubie odpowiada za sprawy formalne i dokumentację oraz za zamówienia sprzętu sportowego.