Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Żoliborz, Stare Babice uks@rgacademy.eu +48 576-122-526, +48 575-172-246, https://www.facebook.com/RGA.Warszawa

Young Stars! Wielkie emocje na Bemowie!

🤸🤸Wiosenna edycja ⭐Young Stars – Otwartych Mistrzostw Mazowsza⭐ za nami! 💐Bardzo dziękujemy, że byliście uczestnikami tego wydarzenia! Zawody odbyły się 19.06.2022. Było nam bardzo miło Was gościć. Atmosfera była gorąca, dosłownie i w przenośni 😃. W naszych zawodach wystartowało prawie 200 zawodniczek z 9 klubów! Nasz Klub reprezentowało około 90 zawodniczek 💪💪💪. Dla wielu był to pierwszy start w gimnastycznym życiu!🤸🤸Nasz Turniej otworzył Pan Michał Bałaga Prezes Warszawsko – Mazowieckiego Związku Sportów Gimnastycznych. Zawodniczki oraz Gości w imieniu Piotra Kobierskiego Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo powitała Pani Katarzyna Niedźwiecka, Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo. Medale i nagrody wręczała również radna dzielnicy Bemowo Magdalena Gogol.

W trakcie zawodów Young Stars nasze grupy wyczynowe symbolicznie zakończyły sezon. 🤸 Nasi Goście wręczyli drobne upominki ufundowane przez Dzielnicę Bemowo oraz nasz Klub. Dziękujemy za cały rok pracy i dostarczone emocje!

❤Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia!❤Dziękujemy Paniom sędziującym zawody oraz Trenerkom za przygotowanie dzieci! 💐Zawody odbyły się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 357 za gościnne przyjęcie. 💐Transmisję z wydarzenia prowadził Rell.tv💐 Fotorelację z naszego Turnieju możecie podziwiać na zdjęciach Leszka Tomaszewskiego.💐Zapraszamy na kolejne zawody już jesienią!💪💐❤💐

Wyniki zawodów YS2022 edycja wiosenna.

Regulamin zawodów.