Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Żoliborz, Stare Babice uks@rgacademy.eu +48 576-122-526, +48 575-172-246, https://www.facebook.com/RGA.Warszawa

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

Wszystkie gimnastyczki, które uczęszczały na zajęcia w ubiegłym roku szkolnym (przynajmniej do maja) zostały przeniesione do odpowiednich grup i wkrótce otrzymają wiadomość email o rozpoczęciu zajęć i harmonogramie. Te dziewczynki nie muszą być ponownie zapisywane.
Zapraszamy wszystkie dziewczynki, które chciałyby nauczyć się tego pięknego sportu do zapisów przez internet do właściwej grupy.Poniżej w tabeli znajduje się grafik grup naborowych (początkujących). Proszę wybrać grupę w odpowiadającej Państwu lokalizacji dopasowaną do wieku dziecka. (Kliknij w tabelę, żeby ją otworzyć w nowej karcie.
Proszę kliknąć w link: https://rglegia.sportsmanago.pl/rekrutacja i w nowym oknie na portalu SportsManago wypełnić wszystkie wymagane pola, po wpisaniu roku urodzenia dziecka wybrać właściwą grupę oraz zaznaczyć wymagane zgody a na końcu nacisnąć czerwony przycisk „ZAPISZ”. Otrzymają Państwo automatyczny mail z potwierdzeniem zapisu. Kilka dni przed pierwszymi zajęciami otrzymają Państwo wiadomość email z informacją rozpoczęciu zajęć i datą pierwszego treningu. Dzień przed treningiem system wyśle przypomnienie SMS na podany numer telefonu. Do zobaczenia na treningach w RG LEGIA WARSZAWA!!