Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Żoliborz, Stare Babice uks@rgacademy.eu +48 576-122-526, +48 575-172-246, https://www.facebook.com/RGA.Warszawa

Obozy letnie 2019

Zapraszamy wszystkie gimnastyczki do skorzystania z oferty letnich obozów sportowych i rekreacyjno-sportowych, którą przygotowaliśmy na najbliższe wakacje.

Główny dwutygodniowy obóz szkoleniowy RG LEGIA Warszawa odbędzie się w dniach 6-20 sierpnia 2019 w Darłowie nad Bałtykiem. Jest on przeznaczony dla gimnastyczek z grup sportowych (S) oraz L.2-L.3.
>>Broszura informacyjna<<
>>Deklaracja wyjazdu<<

Wspólnie z GYM&JOY Academy zapraszamy również na obozy na Mazurach, w górach i na Mazowszu.

Idealnym obozem na pierwszy wyjazd dziecka jest „DOBRY START” w Rawie Mazowieckiej – pięciodniowe turnusy blisko od Warszawy ale z wieloma atrakcjami dodatkowymi.
>>Broszura informacyjna Rawa <<

Na profesjonalnej hali sportowej w Rawie gimnastyczki będą mogły spróbować codziennego treningu z większą intensywnością. Zapraszamy gimnastyczki z grup L.2-L.3 na 10 dni obozu. Będzie królowała gimnasyka ale nie zabraknie tam dodatkowych atrakcji.

Początkujące gimnastyczki zapraszamy również tygodniowy obóz na Mazury lub dziesięciodniowy obóz w górach. Na tych obozach trenerzy i opiekunowie dbają o równowagę pomiędzy zajęciami sportowymi a dobrą zabawą.
>>Broszura informacyjna Mazury<<
>>Broszura informacyjna Góry<<