Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Żoliborz, Stare Babice uks@rgacademy.eu +48 576-122-526, +48 575-172-246, https://www.facebook.com/RGA.Warszawa

UWAGA!!! NABORY 2017/2018

Instrukcja zapisów online:

W celu usprawnienia zapisów wprowadziliśmy rejestrację internetową uczestników zajęć w UKS GRISHINA. Zapisanie się za pośrednictwem internetu nie jest zobowiązujące. Decyzję o uczęszczaniu dziecka na zajęcia podejmą Państwo po pierwszych zajęciach (na próbę). Jeśli po pierwszych zajęciach dziecko nie będzie chciało kontynuować dalej swojej przygody z kulturą fizyczną to zajęcia stają się tylko bezpłatną próbą a dane podane w systemie zostają skasowane. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci podanie podstawowych danych kontaktowych przed pierwszymi zajęciami jest obowiązkowe – nie możemy przyjąć na próbne zajęcia dzieci, które nie zostaną zarejestrowane.

 Zapisy krok po kroku:

1.         Wejdź na stronę http://uks.grishina.pl/grafik-zajec-i-cennik/   i zapoznaj się z grafikiem zajęć w różnych lokalizacjach. Szukaj grup oznaczonych znaczkiem „NEW” – tylko do tych grup można zapisać dzieci na zajęcia.

2.         Wybierz zajęcia, które Ciebie interesują oraz są dopasowane do wieku Twojego dziecka – zapamiętaj nazwę grupy.

3.         Zapoznaj się również z regulaminem zajęć UKS GRISHINA– jest na stronie z grafikiem oraz tutaj

4.         Wejdź na stronę: https://grishina.sportsmanago.pl/rekrutacja i wypełnij formularz rejestracyjny (dane dziecka oraz rodzica/opiekuna prawnego)

5.         Grupę treningową można wybrać dopiero po wpisaniu roku urodzenia dziecka – system zasugeruje grupy odpowiednie do wieku.

6.         Potwierdź zapoznanie się z regulaminem zajęć oraz zgodę na przetwarzanie danych (wyłącznie do celów związanych z zapisem dziecka na zajęcia).

7.         Naciśnij przycisk ZAPISZ – jeśli pola formularza będą wypełnione niepoprawnie to system zasugeruje co trzeba poprawić.

8.         Po zatwierdzeniu zapisu na stronie pojawi się komunikat: „Rekrutacja – Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się wkrótce w celu omówienia szczegółów treningu.”

9.         Po zapisaniu dziecka oczekuj na maila/SMS z zaproszeniem na pierwsze zajęcia – otrzymasz go kilka dni przed tą datą.

10.      Przyprowadź dziecko na zajęcia i po zajęciach podejmij decyzję o kontynuacji zajęć. Jeśli decydujecie się na treningi to trzeba będzie uzupełnić dane w systemie i wydrukować deklarację członkowską oraz ją podpisać (można to zrobić na kolejnych zajęciach). Nowi członkowie klubu wpłacają opłatę wpisową 20zł oraz składkę za pierwszy miesiąc.

11.      Jeśli nie pojawicie się na kolejnych zajęciach i nie otrzymamy składki członkowskiej oraz deklaracji to uznamy, że zrezygnowaliście z uczestnictwa i zwolnimy miejsce w grupie dla kolejnych dzieci z listy zapisów.

12.      Do zobaczenia w UKS GRISHINA– sport to zdrowie a gimnastyka to podstawa wszystkich dyscyplin sportu!