Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Żoliborz, Stare Babice uks@rgacademy.eu +48 576-122-526, +48 575-172-246, https://www.facebook.com/RGA.Warszawa

Sprawy organizacyjne

Zajęcia gimnastyczne

Anna Grishina jako Trener Główny prowadzi zajęcia gimnastyczne, odpowiada za plan szkoleniowy wszystkich grup oraz nadzoruje pracę pozostałych trenerów (skład naszej kadry trenerskiej znajduje się tutaj: <http://uks.grishina.pl/kadra/>). Trener Główny jest też jedynym trenerem upoważnionym do przyjmowania opłat za zajęcia oraz sprzedaży sprzętu sportowego będącego w dyspozycji klubu. Dlatego wszelkie pytania dotyczące szkolenia sportowego dzieci prosimy kierować bezpośrednio do Anny przed lub po rozpoczęciu bloku zajęć, które prowadzi osobiście. Aby ułatwić Państwu bezpośredni kontakt z Anną umieszczamy poniżej tygodniowy grafik pracy Trenera Głównego:

Grafik_TG

Sprawy organizacyjne, dokumenty, płatności i zakupy sprzętu

Chcielibyśmy, aby trenerzy pracujący w UKS GRISHINA mogli skoncentrować się przede wszystkim na prowadzeniu zajęć i dlatego prosimy, żeby wszelkie sprawy organizacyjne między innymi związane dokumentacją, opłatami składki członkowskiej, zakupami sprzętu, czy ubezpieczeniem załatwiali Państwo bezpośrednio z osobami z zarządu klubu. Skład zarządu UKS Grishina bieżącej kadencji znajduje się tutaj: <http://uks.grishina.pl/wladze-klubu/>

Aby ułatwić Państwu bezpośredni kontakt z nami, ustaliliśmy grafik dyżurów członków zarządu UKS GRISHINA (oprócz tego zawsze na bieżąco odpowiadamy na maile wysyłane na adres  uks@grishina.pl ):

Grafik_ZARZ

Jednocześni przypominamy, że UKS GRISHINA jest stowarzyszeniem non-profit, które opiera swoją działalność na społecznej pracy członków (rodziców). Dlatego gorąco zachęcamy Państwa do włączania się w działalność UKS GRISHINA np. pomoc w organizacji zawodów w grudniu.