Białołęka, Bemowo, Wola, Śródmieście, Żoliborz, Stare Babice uks@rgacademy.eu +48 576-122-526, +48 575-172-246, https://www.facebook.com/RGA.Warszawa

WAŻNE – Zajęcia grudzień – styczeń

Szanowni Państwo!

Dbając o prawidłowy rozwój sportowy naszych dzieci zdecydowaliśmy, że przerwę świąteczną w zajęciach ograniczymy do minimum. Będziemy również prowadzić zajęcia w okresie ferii zimowych (nasza własna „Zima w Mieście”). Zapraszamy członków naszego Klubu, którzy będą w tym okresie w Warszawie i okolicach do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Harmonogram zajęć w okresie świątecznym oraz w styczniu wygląda następująco:

  • Do 23 grudnia (wtorek) zajęcia odbywają się normalnie zgodnie ze stałym grafikiem
  • 24-26 grudnia – brak zajęć – Wigilia i Święta Bożego Narodzenia
  • 27 grudnia (sobota) – zajęcia odbywają się we wszystkich grupach w SP321 przy ul. Szadkowskiego 3 – grupy GOLD, VIOLET i YELLOW przychodzą również na Szadkowskiego
  • 29-30 grudnia (poniedziałek i wtorek) – zajęcia odbywają się normalnie zgodnie z obowiązującym grafikiem (ul. Miła i ul. Szadkowskiego)
  • 31 grudnia i 1 stycznia – brak zajęć – Sylwester i Nowy Rok
  • 2 stycznia – 16 stycznia – zajęcia odbywają się normalnie zgodnie ze stałym grafikiem (prowadzimy również zajęcia w dniu 6 stycznia!)
  • 17 stycznia – 31 stycznia – zajęcia w okresie ferii zimowych będą odbywały się zgodnie z grafikiem godzinowym – poniedziałek, środa, piątek ul. Miła 26, wtorek, czwartek i sobota ul. Szadkowskiego 3 (grupy ćwiczące w czwartki i soboty w SP357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25 (GOLD, VIOLET, YELLOW, PINK) przychodzą na zajęcia do SP321 na ul. Szadkowskiego 3 w swoich godzinach zajęć)

Opłata za dzieci, które nie będą korzystały z zajęć w okresie ferii zimowych wynosi  w styczniu  50% normalnej wartości.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomagali przy organizacji zawodów 13-go grudnia. Uśmiechy dzieci i pozytywne emocje opiekunów potwierdziły, że prowadzimy Klub w dobrym kierunku.

Dzięki inicjatywie rodziców udało się zebrać 580zł podczas kiermaszu w trakcie zawodów. Myślę, że znajdziemy sponsorów, którzy podwoją tę kwotę i będziemy mogli przeznaczyć ją na atrakcje dla dzieci. W dniu 14 lutego zorganizujemy Bal Walentynkowy dla dzieci z UKS GRISHINA – prosimy zarezerwować popołudnie dzieci w tą właśnie sobotę J

Pozdrawiamy,

Trener Główny i Zarząd Klubu